parallax background

Kodu & Aed: “Farmare kala – jõululaua tervislik valik”

Ecofarm tõi müügile saaremaised tooted
Ecofarm tõi müügile saaremaised tooted
november 18, 2016
Parim toode Lääne-Eesti väikeettevõttelt 2017
mai 17, 2017
Farmare kala

Luba oma perele neil jõuludel pidueine, mis on korraga hõrk, maitsev ja kerge. Paku neile kodumaisest värskest kalast tervislik roog, mille valmistamine on kiire ja lihtne.

Kehale kerge ja vaimule toonust andva kalaroa meisterdamisel tuleb appi Eesti parimaid kalakasvandusi ühendav Farmare, kelle valikus on nii küpsetamisvalmis forellitooted kolme erineva ja erilise marinaadiga kui eelroaks või suupisteks suurepäraselt sobivad “külmad” valikud.

Farmare kala on terve ja kasvab puhtas keskkonnas. See on kala inimesele, kes hoolib sellest, mida tema ja ta pere sööb. Inimesele, kes hindab tervislikku toitu ja looduse kestlikkust. Farmare jälgib vastutustundliku kalakasvatuse põhimõtteid, et tagada kaladele parim kasvukeskkond harmoonias loodusega. Nii on ka jõevees kasvavad kalad terved ja puhtad ning neid ümbritsev loodus hoolega hoitud.

Kala on suurepärane oomega-3- ja oomega-6-rasvahpete allikas, sisaldades ka B- ja D-vitamiine, antioksüdante ja kvaliteetset valku. Farmare kala on terve ja nii aitab olla tervem ka selle tarbijal.

Farmare põhimõte on pakkuda kvaliteetset ja puhta maitsega värsket kala, pakkuda kala, millist Eesti turul väga vähe saada.

Farmare söömis- ja küpsetamisvalmis uusi kalatooteid saab osta Rimi ja Selveri kauplustest üle Eesti ning paljudest teistest Eestimaise toidu kvaliteeti hindavatest kauplustest.

Farmare forellifilee Saaremaa vöiga on eriline, sest on nii lihtne: kerge, hõrk ja maitsev.

Forellifilee Saaremaa soolakristallidega võiga

Headus peitub lihtsuses. Seepärast on selle forellifilee saatjaks ainult Saaremaa soolakristallidega või, mis annab kalale hõrgu, pehme ja mõnusalt soolaka meki. See retsept on sama lihtne, kui kala valmistamine!

Ahjuforell Mustjala kadaka sinepiga

Kui ahjukalaga ei seostu sulle esimesena sinep, ei ole sa ilmselt kunagi proovinud kalarooga koos Mustjala kadaka sinepiga. See saarlaste salaretsept pakub värske elamuse, sobides ideaalselt Farmare forelli puhta maitsega.

Forellifilee tarrendis klaaspurgis

Farmare tragi kokk Jana mõtles, et värsket kala võiks vahel ka väiksemas koguses süüa. Näiteks koos võileivaga, eelroaks või suupisteks. Mõtleski välja ja pani forelli purki. Sai maru hää!

Räimerullid sibulaga

Ljuba rääkis Farmare köögis juba pikka aega, et tal on lapsepõlvest eriliselt helge mälestus räimerullidest sibulaga. Kõik, kes Ljuba räimerulle proovida said, pöörasid samuti kohe samasse usku. Proovi sina ka, sest Farmare räimerullid timmis täiuslikuks just meie oma Ljuba!

Forell karulaugu marinaadiga

Värskest kalast tervislikum saab vist küll olla ainult karulauguga marineeritud värske kala. Karulauk on 10−15 korda võimsam C-vitamiinipomm kui apelsin, andes koos forelliga kevadiselt värske ja maitsva energialaengu.

Farmare küpsetamis- ja söömisvalmis kalavalikud muudavad iga pidulaua korraga eriliseks ja tervislikuks.

Farmare forellifilee Saaremaa vöiga on eriline, sest on nii lihtne: kerge, hõrk ja maitsev.