Farmare ahjuforell

Kala on inimesele, kes hoolib sellest, mida tema ja ta pere sööb. Inimesele, kes hindab tervislikku toitu ja looduse kestlikkust.

Farmare kala on terve ja kasvab puhtas keskkonnas. Kala on ikka kuulunud siinsete rahvaste toidulaual tähtsale kohale. Tänu aastasadade jooksul edasi antud kogemustele mõistame head kala ja oskame hinnata selle väärtust.

Kala on inimesele, kes hoolib sellest, mida tema ja ta pere sööb. Inimesele, kes hindab tervislikku toitu ja looduse kestlikkust.

Meie kala kasvab kasvatustes, kus on parimad elamistingimused, ent samas täidetud kõige rangemad kvaliteedinõuded. Meie Pihtla kasvatus on piirkonna moodsamaid. Seal ei kasutata antibiootikume ega geneetiliselt muundatud sööta, sest kala ei vaja neid. Ta saab kasvada tervelt ja loomulikult basseinides, mis täidetud ideaalse soolsusega saaremaise põhjaveega. Tänu biopuhastitele on vee kvaliteet ühtlane ning ei toimu mingit raiskamist. Nii on ka maismaal asuva kinnise kasvatuse mõju looduskeskkonnale minimaalne ja avatud vetes elavate kalade kodu paremas korras. 

Me jälgime vastutustundliku kalakasvatuse põhimõtteid, et tagada kaladele parim kasvukeskkond harmoonias loodusega. Nii on ka jõevees kasvavad kalad terved ja puhtad ning neid ümbritsev loodus hoolega hoitud. 

Farmare kalad kasvavad kalakasvatajate tootjateühistu Ecofarm moodsates kasvatustes üle Eesti. Seetõttu on kala teekond toidulauale lühike ning jälg keskkonnale minimaalne.

Nagu kalamehed merel, peavad ka kasvatajad hoidma kokku. Ühistuna on meil suurem võimekus pakkuda Eesti elanikele täisväärtuslikku ja kvaliteetset kala ja täita siinsetel poelettidel karjuv tühimik.