Food blog

mai 17, 2017

Parim toode Lääne-Eesti väikeettevõttelt 2017

Käesolev kevad on meie jaoks ajaloolise tähtsusega – forellifilee Saaremaa soolakristallidega vöiga on nüüd pärjatud tiitliga "Parim toode Lääne Eesti Väikeettevõttelt 2017".
detsember 11, 2016
Farmare ahjuforell

Kodu & Aed: “Farmare kala – jõululaua tervislik valik”

Luba oma perele neil jõuludel pidueine, mis on korraga hõrk, maitsev ja kerge. Paku neile kodumaisest värskest kalast tervislik roog, mille valmistamine on kiire ja lihtne. Kehale kerge ja vaimule toonust andva kalaroa meisterdamisel tuleb appi Farmare, kelle valikus on nii küpsetamisvalmis forellitooted kolme erineva ja erilise marinaadiga kui eelroaks või suupisteks suurepäraselt sobivad “külmad” valikud.
november 18, 2016
Ecofarm tõi müügile saaremaised tooted

Ecofarm tõi müügile saaremaised tooted

Pärnumaal asuv kalakasvatajate ühistu Ecofarm on Farmare brändi all müüki toonud kodumaised kalatooted. Nende pakenditelt võib leida ka Saaremaa Ehtsa Toote märgi. Ecofarmi saarlasest eestvedaja Henry Otsa (pildil) sõnul liigub Ecofarm ühistuna tõusvas joones ja on ellu viimas plaane, mille teostamist on viimaste aastate jooksul ette valmistatud. “Oleme Farmare brändi all välja arendanud uued tooted ja tuleme nendega turule.