FARMARE TOOTED

Kodumaine, värske ja tervislik kalavalik nii argi- kui pidupäevaks!

Farmare forellifilee karulaugu vöiga

Farmare forellifilee Saaremaa karulaugu vöiga 300g

Usaldasime oma maitset ja panime ühte karpi värske forellifilee ning Gourmet Clubi karulauguvöi, mis annab kalale kevadise ja mahlaka maitse

Farmare forellifilee Saaremaa võiga 300g

Headus peitub lihtsuses. Seepärast on selle forellifilee saatjaks ainult Saaremaa soolakristallidega vöi, mis annab kalale hõrgu, pehme ja mõnusalt soolaka meki.

See retsept on sama lihtne, kui kala valmistamine!

Saaremaa vöiga forellifilee on nüüd pärjatud tiitliga Parim toode Lääne Eesti Väikeettevõttelt 2017

Farmare ahjuforell Mustjala kadaka sinepiga 500g

Kui ahjukalaga ei seostu sulle esimesena sinep, ei ole sa ilmselt kunagi proovinud kalarooga koos Mustjala kadaka sinepiga. See saarlaste salaretsept pakub värske elamuse, sobides ideaalselt Farmare forelli puhta maitsega.

Forell karulaugu marinaadiga 650g

Värskest kalast tervislikum saab vist küll olla ainult karulauguga marineeritud värske kala. Karulauk on 10−15 korda võimsam C-vitamiinipomm kui apelsin, andes koos forelliga kevadiselt värske ja maitsva energialaengu.

Räimerullid sibulaga 300g

Ljuba rääkis Farmare köögis juba pikka aega, et tal on lapsepõlvest eriliselt helge mälestus räimerullidest sibulaga. Kõik, kes Ljuba räimerulle proovida said, pöörasid samuti kohe samasse usku.

Proovi sina ka, sest Farmare räimerullid timmis täiuslikuks just meie oma Ljuba!

Forellifilee tarrendis, klaaspurgis 250g

Farmare tragi kokk Jana mõtles, et värsket kala võiks vahel ka väiksemas koguses süüa. Näiteks koos võileivaga, eelroaks või suupisteks. Mõtleski välja ja pani forelli purki. Sai maru hää!